PREMIUM AQUA SPA CENTER

Літня пропозиція

ритуал Магія свічки 2,5 години

 1. Прогрівання в інфрачервоній сауні -В інфрачервоній сауні тіло людини прогрівається за рахунок теплових хвиль, які випромінюються інфрачервоними обігрівачами. Це випромінювання сприймається нами, як приємне, м'яке тепло, яке сприятливо впливає на наш організм у цілому.
 2. Масаж танучою свічкою - для виконання чарівної процедури використовуються спеціальна масажна свічка, яка при горінні виділяє бджолиний віск і натуральні ароматичні масла. Цей цілющий бальзам наноситься на тіло ніжними рухами, зволожуючи і живлячи шкіру. Свічки виготовляються тільки з натуральних компонентів (масло ши, какао, жожоба і т.д.) і не містять парафіну. В результаті шкіра набуває оксамитовості і приємного аромату.
 3. Парафінотерапія рук. Є прекрасним засобом зробити шкіру рук і ніг красивою, зволоженою і здоровою.
 4. Чаювання з частуванням. Після завершення ритуалу насолодіться ароматним чаєм з сухофруктами.

Ритуал Гречаний 2,5 години

 1. Прогрівання в інфрачервоній сауні - В інфрачервоній сауні тіло людини прогрівається за рахунок теплових хвиль, які випромінюються інфрачервоними обігрівачами. Це випромінювання сприймається нами, як приємне, м'яке тепло, яке корисно впливає на наш організм в цілому.
 2. Гречаний масаж у СПА-салоні роблять за допомогою мішечків з нагрітою гречаною крупою. Їх нагрівають у спеціальній ємності і розкладають в мішечки з полотна. За їх допомогою масажують проблемні зони. Мішечки з теплою гречкою, розкладені по тілу, поділяться теплом.
 3. Парафінотерапія рук - є прекрасним засобом зробити шкіру рук і ніг красивою, зволоженою, здоровою. Після процедури шкіра стає білішою, зволоженою.
 4. Масаж обличчя - покращує циркуляцію крові (як наслідок - живлення клітин шкіри) і відтік лімфи, підвищує пружність шкіри, надає тонізуючу дію на м'язовий каркас.
 5. Чаювання гречаним чаєм з частуванням - гречаний чай зміцнює організм і дає енергію, саме те що потрібно завершуючи ритуал.

Ритуал Восьме чудо світу 2.5 години

 1. Прогрівання в інфрачервоній сауні - В інфрачервоній сауні тіло людини прогрівається за рахунок теплових хвиль, які випромінюються інфрачервоними обігрівачами. Це випромінювання сприймається нами, як приємне, м'яке тепло, яке в першу чергу нагріває не повітря, а предмети.
 2. Стоун масаж - особливий вид масажу, який проводиться з використанням нагрітих до певної температури каменів. Ці камені віддають своє тепло тілу пацієнта, тим самим розслабляючи м'язи і створюючи відчуття комфорту.
 3. Парафінотерапія рук - є прекрасним засобом зробити шкіру рук і ніг красивою, зволоженою і здоровою.
 4. Масаж голови - чудодійний засіб, який допомагає не тільки позбутися від головного болю, а й поліпшити стан шкіри голови.
 5. Чаювання з частуванням - завершуючи ритуал насолодіться ароматним чаєм з сухофруктами.