Premium Aqua SPA Beaty Med Center

Ціни

Premium Aqua SPA - це унікальний простір краси та здоров'я, гармонії і досконалості, спокою і повної релаксації. Ми прагнемо створити для Вас атмосферу повної гармонії з собою. Весь спектр послуг нашого СПА спрямований на відновлення сил Вашого організму, відчуття повної релаксації і задоволення, а кращі майстри Beauty-індустрії створять для Вас досконалий і сучасний образ, щоб кожен новий день з новими силами підкорювати і перемагати.
Спеціалізований та індивідуальний підхід, сучасні європейські технології і професійне обладнання, кращі майстри - все це надасть Вам незабутні відчуття, максимальну якість, і ефективний вплив всіх без винятку процедур нашого СПА-центру.
Ексклюзивною родзинкою Premium Aqua SPA центру є унікальна поцедури флоатинга. Це абсолютно нова тенденція в Wellness - індустрії, яка дарує відчуття перебування в стані повної невагомості в спеціальному флоатінг-басейні, заповненому концентрованим сольовим розсолом. Таким чином, досягається повна релаксація тіла, розслаблення мускулатури, зникають прояви стресу. Ви знаходите місце для відпочинку, відновлення сил, полегшення болю і переживання незабутніх внутрішніх і зовнішніх відчуттів.