Про нас

Premium Aqua SPA - це унікальний простір краси та здоров'я, відпочинку і комфорту, спокою і повної релаксації. Ми прагнемо створити для Вас атмосферу абсолютної гармонії з собою. Весь спектр послуг нашого СПА спрямований на відновлення ресурсів Вашого організму, відчуття повної релаксації і задоволення. А кращі майстри Beauty-індустрії створять для Вас досконалий і сучасний образ, щоб кожен новий день Ви радували і підкорювали оточуючих своїм шармом і красою.

Спеціалізований та індивідуальний підхід, сучасні європейські технології і професійне обладнання, кваліфіковані майстри - все це дозволить надати Вам незабутні відчуття, максимальну якість, і ефективний вплив всіх без винятку процедур нашого СПА-центру.

Родзинкою Premium Aqua SPA центру є унікальна поцедури флоатинга. Це нова тенденція в Wellness - індустрії, яка дарує відчуття перебування в стані повної невагомості в спеціальному флоатінг- басейні, заповненому концентрованим сольовим розчином. Таким чином, досягається повна релаксація тіла, розслабляються всі м'язи, минає біль, пов'язаний зі спазмами, зникають прояви стресу. Після процедури флоатинга Ви відчуєте себе вiдпочившим i наповненими енергією. Перебування в стані невагомості подарує Вам незабутні відчуття.

 

Пакетні пропозиції послуг

Пакетные предложение услуг
Пакетна пропозиція