Ендосфера терапія

Premium Aqua SPA
Ендосфера терапія

Endosrheres Therapy - це перша терапія омолодження, яка одночасно розгладжує, тонізує, покращує мікроциркуляцію і моделює. За допомогою неї досягається високий ефект по модулювання тіла, зниження ваги, а також поліпшенню загального кровообігу в організмі.

Апарат Endosrheres Therapy розроблявся італійським інженером Джанлукою кавалетті і лікарем-флебологом П'єром Антоніо Баччо протягом десяти років. Терапія фізіологічна, безпечна і атравматична, підтверджена клінічними випробуваннями університетських клінік Європи.

Робота апарату заснована на компресії і мікровібрації, компресія замість вакууму, мікровібрація замість розтягування на відміну від інших процедур.

Найпотужніший дренаж рідких середовищ і виведення лімфи і венозної крові з тканин здійснюються за рахунок компресії, а мікровібрація спрямована на відновлення мікроциркуляції крові. Крім цього протягом сеансу тканини нагріваються на два градуси. Це сприяє синтезу колагену і еластину, що веде до омолодженню, зміцненню судинних стінок.

Результат досягається не за допомогою фізичного впливу на насадку, а через її ваги - два кілограми. Цього достатньо для того, щоб домогтися масажного і компресійного ефекту.

ЕНДОСФЕРА ТЕРАПІЯ - ІДЕАЛЬНИЙ СПОСІБ БОРОТЬБИ З:

  • целюліт
  • в'ялість шкіри
  • моделювання контурів тіла
  • лімфодренаж
  • лікування застоїв лімфи і венозних застоїв
  • активує обмінні процеси
  • зміцнення судинної тканини
  • знижує надлишкову масу тіла.

СХУДНЕННЯ

Сприяє втраті зайвих кілограмів, зниження надлишкової маси тіла, допомагає зменшити обсяги до 2-х розмірів;

Антицелюліт

Зменшує видимі ознаки набрякового і фіброзного целюліту, вирівнює мікрорельєф шкіри, знижує больові синдроми;

ЛІФТІНГ

Вирівнює рельєф шкіри, згладжує шрами, рубці, усуває в'ялість і обвисання шкіри. Рекомендується молодим мамам для профілактики вікових змін, при різкому зниженні ваги;

ДЕТОКС

Запускає м'який лімфодренаж, виводить токсини і шлаки без навантаження на печінку, активізує обмінні процеси, тонізує, сприятливо воздействіет на загальний стан;

СИЛУЕТ

Для стоншення силуету, моделювання контурів тіла, коли потрібно швидко привести себе в форму, підготуватися до пляжного сезону або до важливої ​​події;

СПОРТ

Знімає м'язові спазми і болі після інтенсивних тренувань і фізичних навантажень, зменшує набряки і гематоми, поліпшує трофіку м'язів, відновлює баланс.

Ваше тіло починає стрімко втрачати зайві кілограми, а ви відчуваєте себе бадьорими і енергійними!

Процедура не викликає больових відчуттів. Не потребує ніяких зусиль, спеціальної підготовки, застосування анестетиків або спеціальних костюмів. Ви відчуваєте тільки легке тепло і вібрацію.

Пакетні пропозиції послуг

Пакетные предложение услуг
Пакетна пропозиція