«Морське Рандеву» благотворно впливає на нервову систему, знімає стрес, м'язову та емоційну напругу, підвищується імунітет та загальний тонус організму.

«Морське Рандеву»

-Флоатінг для Двох-це можливість розслабитися і розділити задоволення з другою половинкою. Ви відчуєте спільне занурення в невагомість і духовне об'єднання. Кімната в якій проходить сеанс флоатинга, повністю ізольована від зовнішніх подразників. Завдяки високій концентрації Англійської солі в басейні для флоатінга, Ви тримаєтесь на поверхні води, як у Мертвому Морі, відчуваючи при цьому космічну невагомість.

-Паріння віниками в Російській лазні для Нього. Включає поетапне розпарювання, кругове пропарювання з розтиранням ялівцевими віниками, мильно-березове очищення, контрастні процедури. Пропарювання проводитися з використанням свіжозапарених дубових, березових і ялівцевих віників. Ритуал сприятливо впливає на нервову систему, знімає стрес, м'язове й емоційне напруження, підвищується імунітет і загальний тонус організму.

-Медово-солеве скрабування для Двох. Ця процедура скрабування середньої інтенсивності з додаванням морської солі .. Добре очищає шкіру, вирівнює рельєф, насичує мінералами і мікроелементами. Сприяє глибокому зволоженню і живленню.

-Пінний масаж для Неї. Ритуал повного розслаблення організму, відновлення життєвих сил, загального оздоровлення і очищення. Спа-Масажист огорне Вас хмарою найлегшій піни, даруючи Вам незабутні відчуття.

-Душ Вражень - це водяний Спа атракціон, що дозволяє відчути незабутні враження, які дарує дощ. Він дозволяє випробувати на собі вплив природи, побувати під дощем у різних кліматичних зонах.

-Відпочинок і чаювання з частуваннями.

-Тандемний релакс-масаж.

Виконується для Двох одночасно в атмосфері абсолютного релаксу-повній темряві, з легким мерехтінням свічок.