ТУРЕЦЬКИЙ ХАМАМ

Premium Aqua Spa
ТУРЕЦЬКИЙ ХАМАМ

Хамам - це невід'ємна частина культури Туреччини, маленький шматочок турецької казки, в яку ми хочемо Вас занурити в нашому СПА-центрі. Яскравий і надзвичайний дизайн приміщення хамама, традиції оздоровлення, розслаблення і очищення організму, тільки натуральні косметичні засоби і масла для догляду за тілом торгової марки Charme d'Orient Paris.

Всі особливості церемонії відвідування хаммама - чередування сухого і дуже вологого пару, зміна температурного режиму від освіжаючою прохолоди до м'якого тепла, вишукані і тонкі аромати ефірних аромамасел під час ароматерапії, і звичайно ж обов'язковий загальнозміцнюючий масаж - від класичного до фірмового турецького масажу в мильному розчині - це нове народження Вашої душі і вірний шлях до здорового і красивого тіла.

Така процедура в комплексі має колосальний оздоровчий ефект: лімфодренаж, очищення шкіри, виведення шлаків через піт, поліпшення кровообігу, зняття напруги і повне розслаблення м'язів. Регулярне проведення процедури відвідування хаммама дозволить Вам зміцнити і поліпшити імунітет, нормалізувати обмін речовин, відновити опорно-руховий апарат і зняти втому.

З нетерпінням чекаємо Вас у гості.

Сезонна пропозиція

Сезонное предложение
Осіння пропозиція