Секрети моря

Ритуал включає в себе флоатинг - вражаюча за своєю результативністю СПА процедура, що дає виражений релаксуючий, що дає виражений релаксуючий еффект. Під час процедури поліпшується кровообіг, нормалізується тиск, кров краще циркулює і насичує всі тканини киснем. Нормалізується серцевий ритм і пульс. Також, процедура допомагає знизити навантаження на суглоби і позвоночнік.Процедуру лікарі рекомендують людям з серцево-судинними захворюваннями, людям із захворюваннями хребта і суглобів. Також процедура корисна для вагітних жінок.

Сольовий пілінг-дає потужний детокс і активний дренаж, що робить ефективним перший етап в процедурах по схудненню і омолодженню шкіри тіла.

Водорослеве обгортання Algoline - обгортання являє собою суміш найбільш активних водоростей, що застосовуються в таласотерапії в програмах корекції ваги.

Догляд для обличчям з альгинатной маскою-надає протизапальну і заспокійливу дію, очищує і забезпечує глибоке зволоження, виводить токсини.

Лімфодренажний масаж покращує циркуляцію лімфи в організмі і її загальний стан. Ця техніка використовується для корекції фігури, схуднення і виведення з огранізму зайвої рідини.